A nevem Szép Tamás. Sok hangszert kipróbáltam, de mindig volt valami, ami nem passzolt. A gitár tetszett a legjobban, csak a 6 húr nekem túl sok volt, így a basszus felé mentem – egy évig tanultam is Kovács Zolinál (Depresszió).
Aztán rájöttem, hogy a basszus nem igazán "bográcsozós" hangszer: erősítő is kell hozzá. Ekkor rákerestem arra, hogy "one string guitar", és így találtam rá a szivardoboz gitárokra.
2015 óta építem ezeket, de nem akarok zenész lenni: egyszerűen csak öröm elkészíteni és megszólaltatni őket.
Leave a Reply